F-Secure SAFE i PSB nagrodzone przez AV-TEST

Niezależny instytut AV-TEST wyróżnił dwa produkty firmy F-Secure nagrodami

„Best Protecttut publikuje na swojej stronie internetowej w formie rankingów” za 2018 rok. Nagrodzono nimi popularne rozwiązania F-Secure SAFE i PSB (Protection Service for Business).

Instytut AV-TEST to niemiecki ośrodek badawczy, specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa. Od blisko 30 lat specjaliści AV-TEST oceniają skuteczność oprogramowania antywirusowego dostępnego na rynku. Wyniki swoich badań, które oceniają skuteczność i wydajność poszczególnych rozwiązań.

Co więcej, specjaliści z AV-TEST oceniają antywirusy na podstawie ochrony przed rzeczywistymi zagrożeniami, a nie poprzez stymulowane testy. Podkreślić należy, że na wynik poszczególnych rozwiązań składają się comiesięczne rezultaty z całego roku.

Z czym musiały poradzić sobie nagrodzone rozwiązania F-Secure?

M.in. z metodami, które na co dzień wykorzystują cyberprzestępcy, tj. złośliwymi wiadomościami e-mail, zainfekowanymi plikami, atakami zero-day i drive-by. Produkty F-Secure zostały wysoko ocenione nie tylko za doskonałą skuteczność, ale i świetną wydajność. F-Secure SAFE to rozwiązanie przeznaczone dla klientów indywidualnych, które doskonale sprawdza się w warunkach domowych. W sektorze biznesowym został wyróżniony F-Secure PSB, którego rzetelny system detekcji i wydajność została doceniona nie tylko przez AV-TEST, ale i klientów biznesowych.

Co wyróżnia F-Secure PSB na tle konkurencji?

To kompleksowe rozwiązanie, które chroni urządzenia końcowe, serwery, a także urządzenia mobilne zarówno przed niebezpieczną stroną internetową, jak i podejrzanym załącznikiem w korespondencji e-mailowej. F-Secure PSB skutecznie chroni swoich klientów przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, a przy tym jest łatwy w obsłudze. Jego instalacja jest prosta i pozwala na szybkie wdrożenie nawet w dużych przedsiębiorstwach. Uproszczone i zoptymalizowane zarządzanie bezpieczeństwem minimalizuje prace administratorów i oszczędza ich cenny czas, który mogą przeznaczyć na bardziej skomplikowane zadania.

Rozwiązania F-Secure już po raz 7 zostały wyróżnione w rygorystycznych testach AV-TEST, dlatego jego użytkownicy mogą być pewni jego niezawodności i wydajności.

Opracowanie: bezpośredni partner F-Secure – https://www.vida.pl

Poprzedni artykułNiezbędnik kierowcy. Co powinieneś mieć w aucie podczas każdej podróży?
Następny artykułSystem WMS od Syneo.pl – wdrażaj, bo warto

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj