Nadaj paczkę w paczkomacie – to prostsze niż myślisz!

Nadawanie paczek przez lata kojarzyło się ze skomplikowanym i czasochłonnym procesem. Wypełnianie wielu formularzy, wysokie opłaty i niewielka liczba punktów przyjmujących przesyłki zniechęcały do wysyłki różnych przedmiotów. Obecnie uległo to zmianie dzięki Paczkomatom. Nadaj paczkę w Paczkomacie w kilka sekund – sprawdź, jakie to proste!

  1. Nadaj paczkę prościej niż kiedykolwiek
  2. Aplikacja mobilna do wysyłania i odbierania paczek

Paczkomaty zrewolucjonizowały rynek usług kurierskich i pocztowych. Ich pojawienie się sprawiło, że wielu Polaków odbiera przesyłki, kiedy chce i jeszcze chętniej korzysta z oferty sklepów internetowych. W ostatnim czasie popularność zdobyło również wysyłanie paczek prosto z Paczkomatu. Sprawdź, jakie to proste!

Nadaj paczkę prościej niż kiedykolwiek

Nadaj paczkę bez etykiety! Brzmi zbyt pięknie, aby było to prawdziwe? Bez obaw – InPost wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zaoferował im usługę wysyłania paczek prosto z Paczkomatu. Przesyłki nadaje się bez konieczności drukowania etykiety z kodem kreskowym i przyklejania jej do paczki. Wystarczy, że użytkownik aplikacji mobilnej poda w niej dane odbiorcy, opłaci przesyłkę blikiem, a następnie umieści ją w Paczkomacie.

InPost Mobile generuje kod QR, który skanuje się w Paczkomacie. Dzięki temu znika konieczność korzystania z etykiety. Użytkownik aplikacji może również skorzystać z kodu nadania paczki lub kodu jej zwrotu. Takie rozwiązanie sprawia, że opcja „Nadaj paczkę bez etykiety” jest wyjątkowo wygodne, tania i szybka!

Aplikacja mobilna do wysyłania i odbierania paczek

Aplikacja mobilna dla klientów InPost oferuje znacznie więcej możliwości niż nadawanie paczek. Za jej pomocą szybko odbiera się przesyłki i korzysta się z multiskrytek. InPost Mobile posiada funkcję zdalnego otwierania skrytek w Paczkomacie oraz otrzymywania kilku przesyłek do jednej skrytki, by ich odbieranie zajmowało jeszcze mniej czasu.

Aplikacja InPost jest również prostym sposobem na monitorowanie wielu przesyłek jednocześnie. Dzięki niej na ekranie smartfona w kilka sekund sprawdzi się status przesyłki oraz jej aktualną lokalizację i oczekiwany czas dostawy.

Co ważne, użytkownik otrzymuje dodatkowe powiadomienia o odbiorze paczki, gdy zbliża się do Paczkomatu. W ten sposób zmniejsza się ryzyko, że nieodebrana, zapomniana przesyłka wróci do nadawcy. Dodatkowo poprzez aplikację można bezgotówkowo zapłacić za paczki zamówione za pobraniem. Ułatwia to odbieranie przesyłek, gdy nie ma się przy sobie odliczonej gotówki, a kurier nie ma możliwości wydania reszty.

Poprzedni artykułNadaj paczkę wygodnie i bez etykiety – nowa usługa dostępna już w InPost Mobile!
Następny artykułChcesz wypowiedzieć OC? Sprawdź, jak to zrobić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj