Zdalne prowadzenie szkoleń z Samsung Flip

Konieczność przeorganizowania dotychczasowego sposobu pracy i odesłania wielu pracowników w tryb home office nie oznacza działania na zmniejszonych obrotach ani rezygnacji z rozwoju i zaplanowanych wcześniej szkoleń. Aby przebiegały one sprawnie, niezbędny będzie odpowiedni sprzęt.

Co wyróżnia urządzenie Samsung Flip?

Jest to interaktywny flipchart, nowoczesna tablica interaktywna, wyposażona w ekran dotykowy o przekątnej 55 cali i rozdzielczości 4K oraz specjalny, niewymagający baterii pisak z możliwością zmiany kolorów i grubości końcówki. Sprzęt ten wyróżnia się prostotą użytkowania oraz efektownym, intuicyjnym interfejsem. Świetnie sprawdza się podczas prowadzenia szkoleń online, ponieważ umożliwia nie tylko zapisywanie ważnych informacji, ale również  przesyłanie różnorodnych plików czy zapisywanie powstałych dokumentów w chmurze, do której dostęp mają wybrane osoby – może to być cały zespół lub tylko ci pracownicy, którzy pracują nad danym projektem. Następnie dokumenty można wydrukować  lub przesłać e-mailem, co jest bardzo przydatne w przypadku pracy oraz szkoleń w trybie zdalnym.

Zapisywanie treści w chmurze pozwala na ich dokładne katalogowanie, a ponadto zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, chroniąc dane przed dostaniem się w niepowołane ręce. Do zabezpieczenia zawartości służy specjalny kod PIN, który może ustawić sobie każda z korzystających z tablicy osób.

Dużą zaletą urządzenia jest również to, że jednocześnie mogą na nim pisać aż 4 osoby.

Kompatybilność i wygoda

Samsung Flip umożliwia sprawne przeprowadzanie szkoleń, prezentacji oraz narad zespołu i tzw. burz mózgów. Dzięki wykorzystaniu Smart View jest kompatybilny z Androidem oraz iOS. Pozwala na sprawne i szybkie przesyłanie plików z laptopa, tabletu czy telefonu. Dodatkowo obecność portu HDMI umożliwia łatwe podpięcie laptopa i wykorzystanie wielkiego ekranu do wyświetlenia prezentacji z laptopa.

Elegancki design

Podczas pracy w trybie home office ważne jest również to, aby wykorzystywany sprzęt nie zajmował dużo miejsca. Samsung Flip sprawdza się doskonale, ponieważ jest kompaktowy i mobilny. Oczywiście jak na ekran tej wielkości,. Łatwo można go przetransportować np. z biura do mieszkania, a do tego zmieści się na każdej powierzchni, nawet w niewielkim pokoju. Po zakończonej pracy można go z łatwością złożyć i schować.

To eleganckie, efektowne i bardzo przydatne urządzenie, które sprawdzi się nie tylko w środowisku biurowym, ale również  mniej oczywistych sytuacjach, takich jak chociażby opisane powyżej szkolenia zdalne. Ten oraz wiele innych sprzętów umożliwiających pracę w obecnych, trudnych warunkach można znaleźć w asortymencie firmy Vision Cube.

Poprzedni artykułJak uruchomić kartę eSIM na swoim telefonie? Sprawdź nasz poradnik
Następny artykułNaprawa MacBooka – kiedy warto, a kiedy nie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj