Telefony Apple – popularne wśród Polaków

Telefon z Jabłkiem na obudowie od lat jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń na rynku. iPhony posiadają tylu samu entuzjastów, co przeciwników, jednak do tej drugiej grupy zaliczają się najczęściej osoby, które nigdy nie trzymały smartfona od Apple w ręce.

Serwis Apple potrzebny od zaraz!

Telefony od kilku lat stanowią w zasadzie przedłużenie naszych rąk. Większość społeczeństwa nie rozstaje się ze swoimi iPhone na dłużej niż kilka minut. Przy tak częstym użytkowaniu nie trudno o wypadek. Telefony nam upadają, roztrzaskują się, uszkadzają. Do tego biorąc pod uwagę tak ogromną eksploatację musimy liczyć się z tym, że telefony mogą ulegać uszkodzeniu.

Ilu Polaków korzysta ze smartfonów Apple?

Badani przeprowadzone w 2018 roku przez Urząd Komunikacji Elektronicznej wskazały, że 75% Polaków posiada smartfon, do chwili obecnej liczba ta na pewno wzrosła. iPhone jest jednym z trzech najchętniej kupowanych smartfonów w Polsce (wyprzedzają go Huawei i Samsung) posiada 8% udziału w rynku, jednak zważając na cenę modeli od Apple wynik jest niezwykle imponujący. Pozostali producenci zajmujący wyższe miejsce na podium, co do udziału w rynku smartfonów w Polsce produkują modele o różnej rozpiętości cenowej, w przeciwieństwie do Apple, którego wszystkie modele należą do grupy drogich.

Niezbędna pomoc specjalistów- serwis Apple

Serwis iPhone ze względu na ilość użytkowników jest niezbędny. Zwłaszcza, że część modeli giganta jest wykonana w przewadze z elementów szklanych, co powoduje zwiększoną podatność na uszkodzenia. Na szczęście kompetentni pracownicy serwisu Apple znają sposoby na przedłużenie żywotności naszego iPhonea, przez co jego cena nie wydaje się, aż tak wysoka.

W większości przypadków osoby, które miały styczność z iPhone nie wyobrażają sobie zmiany na urządzenie innego producenta. Prawdziwych entuzjastów nie zraża wysoka cena. Warto jednak zauważyć, że iPhony otrzymują „drugie życie”, a używane modele od Apple cieszą się naprawdę dużą popularnością na rynku wtórnym.

Poprzedni artykułNajczęściej naprawiane iPhone’y
Następny artykułKamera – niemy świadek wydarzeń sportowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj