Nie zwlekaj – przetestuj moc Abartha!

cof

Sportowa maszyna idealna dla kierowców poszukujących dodatkowej dawki emocji za kółkiem ma w logo skorpiona. Znany z bezkompromisowych rozwiązań i drapieżności Abarth przyciąga uwagę samochodami, które z jednej strony zachwycają designem, a z drugiej stanowią świetną alternatywę dla znacznie potężniejszych sportowych maszyn.

Mały i drapieżny? Przekonasz się, że tak!

Każdy kierowca, który miał przyjemność jazdy samochodem spod znaku Skorpiona wie, jak niewiele trzeba, aby dać się porwać tej niewielkiej, ale bardzo zwinnej, dynamicznej maszynie. Tych, którzy nie mieli tej możliwości zachęcamy, aby jak najszybciej nadrobili zaległości i czym prędzej usiedli za kółkiem jednego z proponowanych przez markę modeli.

Wystarczy odwiedzić autoryzowany serwis Abarth, aby przekonać się, jak wielki potencjał tkwi w tych sportowych samochodach – na dodatek, w porównaniu z konkurencją, przy stosunkowo niskiej cenie. W parze ze znakomitymi rozwiązaniami w zakresie technologii oraz designu idzie ergonomia i wygoda, a zatem cechy szalenie istotne dla współczesnego kierowcy.

Auto, które wywoła uśmiech na twarzy

Z drugiej strony, nie ma co owijać w bawełnę: Abarth jest po prostu zabawny! Pociesza swoim wyglądem, ale i tym, co daje w zamian za włożenie kluczyka do stacyjki – niezapomnianymi emocjami! Jeździ się nim dynamicznie, zwrotnie, ale także pewnie. Możliwości, jakie tkwią w samochodach Skorpiona są naprawdę zadziwiające: model 595 to od 145 KM do nawet 160 KM rwących się do działania w 4-cylindrowym silniku T-JET. Zresztą, pracuje on wyśmienicie. Miło posłuchać jego mruczenia tuż przed wyruszeniem w podróż.

Wygodę zapewniają kolejne elementy ze sportową duszą, jak profilowane fotele, pulpit oraz system telemetryczny. Tak wiele „bajerów” w tak niewielkim samochodzie? Wszystko się mieści, wszystko daje mnóstwo dodatkowych możliwości i wszystko dostępne jest w standardzie. Nic, tylko odwiedzić najbliższy serwis Abartha, wsiadać i jechać!

Poprzedni artykułCo słychać w sprawie rządowego programu elektromobilności?
Następny artykułNa co uważać przy zakupie auta używanego z komisu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj